loading

O nas

O nas

Kochamy naszą pracę. Uwielbiamy gdy nasi klienci wychodzą od nas zadowoleni!

Taste of India

Zapraszamy do Taste of India, na wyśmienite dania oryginalnej kuchni indyjskiej. Smak Indii jest niepowtarzalną, mistyczną i egzotyczną podróżą po indyjskiej klasycznej kuchni regionalnej.

Menu jest pełne pięknie przygotowanych ulubionych i ekscytujących nowych specjalności wywodzących się z różnych stron Indii. Jeśli kochasz kuchnię indyjską, pokochasz to, co robimy… naszym celem jest, abyś spędził czas w tym niesamowitym miejscu, jakim jest Restauracja Taste of India w niezapomnianej atmosferze.

Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane, jak i podawane na stolik przez rodowitych kucharzy i kelnerów, przenosząc Państwa realnie w Smaki Indii

Kuchnia indyjska to mieszanina różnych tradycji kulinarnych. Podobnie jak kuchnie innych wielkich kultur azjatyckich, kuchnia indyjska czerpie ze spuścizny wielkich religii: hinduizmu, buddyzmu, islamu oraz chrześcijaństwa.Wiele czynników złożyło się na powstanie współczesnej sztuki kulinarnej Indii i na sposób odżywiania się mieszkańców tego ogromnego kraju.

A teraz w Krakowie poznacie takie indyjskie potrawy, jak ćapatti, zupa z soczewicy, aloo tikki czy samosa.

Comments ( 0 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top